.NET fejlesztő gyakornok

Szeretnél olyan vállalatnál dolgozni, ahol számít a véleményed és az egyéniséged?

Ha vonz, hogy egy elismert, nyitott és agilis csapat tagja legyél, jelentkezz hozzánk .NET fejlesztő gyakornok pozíciónkra.

Nálunk lehetőséget kapsz a folyamatos fejlődésre, nemzetközi projektekben és innovatív üzleti megoldások szállításában való részvételre

Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben:

  • Folyamatban lévő tanulmányokat folytatsz informatikai területen és rendelkezel heti minimum 25 óra szabadidővel
  • Képes vagy angolul kommunikálni írásban és szóban egyaránt
  • .NET, C# területeken tapasztalattal rendelkezel
  • Git verziókezelő rendszer ismeretével rendelkezel
  • Pontos, precíz munkavégzés és strukturált gondolkodásmód jellemez
  • Oracle (PL/SQL) és MSSQL adatbázisok ismeretével rendelkezel

Feladataid lesznek:

  • .NET környezetben történő szoftverfejlesztés, elsősorban üzleti alkalmazások, integrált webszolgáltatások és portálok kialakítása
  • Egyedi komponensek fejlesztése és tervezése
  • Adatbáziskezelés Entity Framework használatával
  • Unit tesztek fejlesztése xUnit keretrendszerrel
  • Agilis projektmunkában való együttműködés
  • A fejlesztéshez kapcsolódó fejlesztői tesztek elvégzése és dokumentálása

Előnyt jelent:

  • ASP.NET Core ismerete
  • Javascript, CSS, HTML, AJAX, XML tapasztalat
  • Angular ismerete
  • WCF ismerete
  • DevOps Continuous Integration automatizálás tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerek fejlesztésénél használt tervezési minták (design patterns) ismerete
  • Relációs adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat
  • NoSQL tapasztalat

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Versenyképes gyakornoki juttatás
  • Mentori támogatás
  • Izgalmas, változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Személyes karriercélok támogatása
  • Korlátlan kávé, tea, ásványvíz
  • Modern munkakörnyezet, Gellért-hegyre nyíló kilátással az Infopark közelében

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha úgy érzed, közénk tartozol, csatlakozz hozzánk és fedezd fel az előtted álló lehetőségeket!

Jelentkezz Karrier oldalunkon vagy küldd el önéletrajzod a következő email címre: hr@regenseurope.com