Junior .NET fejlesztő

Szeretnél olyan vállalatnál dolgozni, ahol számít a véleményed és az egyéniséged?

Ha vonz, hogy egy elismert, nyitott és agilis csapat tagja legyél, jelentkezz hozzánk Junior .NET fejlesztő pozíciónkra.

Nálunk lehetőséget kapsz a folyamatos fejlődésre, nemzetközi projektekben és innovatív üzleti megoldások szállításában való részvételre

Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséget szereztél informatikai/gazdaságinformatikai szakon
  • Képes vagy angolul kommunikálni írásban és szóban egyaránt
  • Az alábbi területeken tapasztalattal rendelkezel:
    • NET, C#
    • Git, SVN vagy egyéb verziókezelő rendszer

Feladataid lesznek:

  • .NET környezetben történő szoftverfejlesztés, elsősorban üzleti alkalmazások és web portálok kialakítása
  • Egyedi komponensek fejlesztése és tervezése
  • Elektronikus fizetés illesztése portálrendszerekhez
  • A fejlesztéshez kapcsolódó fejlesztői tesztek elvégzése és dokumentálása

Előnyt jelent:

  • ASP.NET WebAPI vagy ASP.NET MVC ismerete
  • Javascript, CSS, HTML, AJAX tapasztalat
  • AngularJs vagy Angular2 ismerete

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Izgalmas, változatos, nemzetközi projektek, kihívást jelentő feladatok
  • Személyes karriercélok támogatása
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Korlátlan kávé, tea, ásványvíz
  • Modern munkakörnyezet, Gellért-hegyre nyíló kilátással az Infopark közelében

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha úgy érzed, közénk tartozol, csatlakozz hozzánk és fedezd fel az előtted álló lehetőségeket!

Jelentkezz Karrier oldalunkon vagy küldd el önéletrajzod a következő email címre: hr@regenseurope.com